TRWA NABÓR NA ZAJĘCIA DLA DZIECI

 

 NABÓR NA ZAJĘCIA GRUPOWE REALIZOWANE OD WRZEŚNIA I PAŻDZIERNIKA 2017

„DOREMISIE z bum bum rurkami” – to zajęcia adresowane do dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Odbywają się cyklicznie w każdą SOBOTĘ OD 10.00 do 10.45 . Wiek dziecka należy traktować orientacyjnie, grupy tworzone są w zależności od możliwości i potrzeb zgłaszających się dzieci. Koszt jednorazowych zajęć to 50 zł, koszt miesięcznego karnetu za 4 zajęcia to 180 zł.

Zajęcia wykorzystują ruch i dźwięk usprawniają u dzieci funkcje mowy, koncentrację, uwagę i percepcję słuchową, rozwijają umiejętności społeczne przydatne w zespole rówieśników, uwrażliwiają muzycznie, kształtują słuch i orientację w schemacie ciała, wpływają korzystnie na rozwój psychiczny i fizyczny. Uczą dzieci czerpania radości ze wspólnej zabawy. Zajęcia świetnie wspomagają funkcje mowy, są antidotum na zaburzenia percepcji słuchowej, zapobiegają dysleksji. BUM BUM Rurki to specjalne instrumenty muzyczne zapewniające dzieciom świetną zabawę ruchowo-muzyczną i rozwijające przetwarzanie słuchowe, zapewniające odpowiednie bodźcowanie kolorem, dźwiękiem i ruchem.

 Dobrym duchem, przewodnikiem w tej fascynującej zabawie jest Pani Martyna śpiewak, muzyk, członek orkiestry, wiolonczelistka i pedagog

 

Ø  ,,KARMELKOWY MUSIC BABY”- to zajęcia wykorzystujące metodę E.E. GORDONA  TERMIN: SOBOTA Godz. 9.00- 9.45 zajęcia kierowane do dzieci od 3 do 6 lat. Do uczestnictwa w zajęciach zachęcamy opiekunów: mamy, taty, dziadków przyprowadzających dzieci. Na zajęcia dla siebie i dziecka zabieramy wygodny strój i obuwie na zmianę. Zajęcia odbywają się na dywanie i materacach.

W ten Świat dźwięków i ruchu poprowadzi dzieci Pani Martyna; Pedagog, Certyfikowany Terapeuta metody Gordona, członek orkiestry i wiolonczelistka.

 

Ø     PROGRAM „PRZYJACIELE ZIPPIEGO”  SOBOTA Godz.11.00-12.30

Program realizowany jest zgodnie ze standardami Partnership for Children i Centrum Pozytywnej Edukacji skierowany do dzieci od 3 do 8 lat.Odbywa się w dopasowanych grupach wiekowych. Program składa się z 6 części: Uczucia, Komunikacja, Nawiązywanie i zrywanie więzi, Rozwiązywanie konfliktów, Przeżywanie zmiany i straty, Dajemy sobie radę

Pani Karolina nauczy dzieci skomplikowanego świata emocji: smutku ,szczęścia, złości, zazdrości i zdenerwowania. Nauczy skutecznej komunikacji, jak radzić sobie  z przyjaźnią, samotnością i odrzuceniem, jak rozwiązywać konflikty, radzić sobie ze zmianą i stratą, adaptować się do nowych sytuacji. Koszt jednorazowych zajęć to 50 zł, koszt miesięcznego karnetu za 4 godziny zajęć to 180 zł.

Ø     TUS- trening umiejętności społecznych dla dzieci od 4 do 7 lat, w dopasowanych grupach wiekowych SOBOTA  w godz. Od 10.00- 13.00

 W trakcie zajęć wykorzystujemy MAGICZNY DYWAN:- interaktywny sprzęt z czujnikami ruchu wykorzystywany  do usprawniania ruchowego, sensorycznego i logopedycznego dzieci . Świetnie uruchamia zachowania społeczne w grupie: umiejętność czekania na swoją kolej, doświadczania sukcesu i porażki. . Koszt jednorazowych zajęć to 60 zł, koszt miesięcznego karnetu za 4 godziny zajęć to 200 zł.

 

 

"Zajęcia korekcyjne z fizjoterapeutą "-zajęcia w grupie 6 osobowej ukierunkowane na podniesienie ogólnej sprawności ruchowej, niwelowanie wad postawy. Koszt jednorazowych zajęć to 50 zł, koszt miesięcznego karnetu za 4 godziny zajęć to 180 zł.

 

 

 

Ø 

 

 

 

 

 

 

.